Event firmowy w Górach

Jeśli do tej pory wyjazdy w góry kojarzyły się Tobie wyłącznie z Zakopanem i Tatrami, zdecydowanie czas poszerzyć horyzonty. Na kolejny wypoczynkowy wypad w góry wybierz Szczyrk, pełne uroku miasteczko położone w Beskidzie Śląskim.

Góry to nie tylko Zakopane

Malownicze pasma górskie wokół miasta, mnóstwo tras zjazdowych i biegowych dla zapalonych narciarzy i snowboardzistów, doskonałe jedzenie w knajpkach i gospodach oraz pozytywny, pełen radości klimat o każdej porze roku – to wszystko sprawia, że Szczyrk tętni życiem bez względu na pogodę, zarówno latem, jak i zimą.

Budynek hotelu SkalnyBędąc w Szczyrku warto wybrać się na spacer po górach, szczególnie z wygodnym wsparciem kijków do nordic walking. Warto też zwiedzić zarówno miasto, jak i jego bogate pod względem historycznym okolice. Ale to nie wszystko – wypoczynek w górach to też góralskie ogniska, folklorystyczne imprezy, ciepłe wieczory przy kominku z grzanym winem w dłoni oraz radosne kuligi organizowane, gdy tylko ilość śniegu na to pozwala.

Jeśli marzy się Tobie wypoczynek w górach, ale z dala od zgiełku dużego ośrodka turystycznego, Szczyrk będzie miejscem idealnym. Szeroka oferta hoteli, pensjonatów i schronisk sprawia, że każdy turysta znajdzie tu coś na miarę swoich potrzeb czy oczekiwań.

Przeglądając ofertę hoteli, sprawdzaj ich dokładne położenie, miejsca parkingowe, atrakcje dodatkowe oraz różnego rodzaju pakiety specjalne czy promocyjne – dzięki temu będziesz mieć pewność, że wypoczniesz w komfortowych warunkach o każdej porze roku.

Opracowano na podstawie informacji ze strony: www.hotelskalnyszczyrk.pl