Naturalny miód pszczeli – gdzie w okolicy Częstochowy zakupić miód?

Jesteś świadomy wielu korzyści płynących z regularnego spożywania naturalnego miodu? Chcesz, aby produkt ten na stałe zagościł w Twojej kuchni i pomagał w budowaniu nienagannej odporności organizmu? Zdecyduj się na jego zakup u pszczelarza prowadzącego lokalną pasiekę na wsi. Taki produkt będzie cechował się wysoką jakością – doskonałym smakiem i brakiem jakichkolwiek zanieczyszczeń. W bezpośrednich okolicach Częstochowy bez trudu znajdziesz pasiekę wytwarzającą naturalny miód.

Więcej informacji o miodach w okolicy Częstochowy: http://api-inhalacje.pl/miody-czestochowa-sprzedaz-miodu/.

Natualny miód w Częstochowie - Wszins.tychy.plJakie normy powinien spełniać ekologiczny miód od pszczelarza?

Miód produkowany w pobliżu centrum miasta nigdy nie będzie dorównywał temu, który jest wytwarzany na terenie wiejskiej pasieki. Ma to związek z zanieczyszczeniem powietrza, gleby i wody, których w dużym mieście nie da się uniknąć. Jak pokazują wyniki alarmów smogowych, w Częstochowie w ciągu roku wielokrotnie dochodzi do przekroczenia dopuszczalnych norm stężenia pyłków zawieszonych w powietrzu. Stan wód oraz gleby również daleko odbiega od ideału.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja na terenie wiejskich miejscowości położonych w okolicy Częstochowy. Lokalną pasiekę prowadzoną metodami naturalnymi znajdziesz chociażby w Kłobucku – wsi oddalonej około 17 kilometrów od tego miasta. Samochodem dojedziesz na miejsce w około 20 minut i na własne oczy zdołasz się przekonać, w jak dogodnych warunkach produkowany jest miód. W promieniu kilkunastu kilometrów nie znajdziesz jakichkolwiek kotłowni, wysypisk śmieci, elektrowni, ciepłowni czy dróg szybkiego ruchu. Pasieka Laszczych jest godna polecenia również ze względu na to, że pszczelarze ją prowadzący nie dokarmiają pszczół sacharozą, antybiotykami ani hormonami. Żywią je wyłącznie naturalnymi produktami, a kwiaty i inne rośliny na pożytki znajdujące się w pobliżu nie są pryskane za pomocą pestycydów.

Postaw więc na naturalny miód od wiejskiego pszczelarza, dzięki czemu otrzymasz pełnowartościowy produkt – doskonały w smaku i zapewniający wiele korzyści zdrowotnych.