Przewozy pracowników do Niemiec, Szwajcarii, Holandii i Belgii

Dojazd do pracy do krajów Europy Zachodniej to dla wielu Polaków chleb powszedni. Znalezienie odpowiedniego połączenia jest przy tym bardzo ważne. Powinno być ono niedrogie, szybkie i wygodne – tak wskazuje większość pasażerów. Do dyspozycji są połączenia lotnicze, kolejowe czy autokarowe, ale także warto wziąć pod uwagę busy, które stają się coraz popularniejsze. Na trasach do Niemiec, Szwajcarii, Belgii i Holandii oferuje je między innymi firma Przednowek-Tour – Efect-Bus, która w tej branży ma szerokie doświadczenie oraz wielu zadowolonych pasażerów. Dlaczego warto zdecydować się na jej usługi?

Przednowek Efect-Bus – firma

przednowek efect-bus Przednowek Efect-Bus, ponieważ firma działa pod dwoma markami, obsługuje połączenia do większości miejscowości znajdujących się w Niemczech, Szwajcarii, Belgii i Holandii, co nie jest dostępne w przypadku innych metod transportu. To główna zaleta tej oferty, ponieważ obsługa odbywa się praktycznie od drzwi do drzwi – pasażer odbierany jest przez bus Przednowek Efect-Bus spod wskazanego adresu, na przykład domowego, a następnie dowożony jest na wyznaczony adres w danym kraju. To nie tylko wygoda, ale również oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ nie trzeba przeznaczać ich wówczas na dojazdy na port lotniczy czy dworzec oraz do swojego domu. Firma obsługuje 11 województw w Polsce i kilkadziesiąt miast i miejscowości w krajach docelowych – z pełnym ich wykazem można zapoznać się na stronach internetowych Przednowek-Tour oraz Efect-Bus, gdzie znajdują się interaktywne mapy pokazujące trasy oraz orientacyjny czas odbioru pasażerów. Do obsługi międzynarodowych tras w Przednowek Efect-Bus wybrano nowoczesne i komfortowe busy. Są one wyposażone w klimatyzację, dlatego podróże latem przebiegają w odpowiedniej atmosferze, również posiadają one dodatkowe ogrzewanie, by zima nie była problemem. Ponadto w każdym busie znajduje się odtwarzacz DVD z wieloma filmami do wyboru oraz można korzystać bez dopłat z internetu Wi-Fi. To wszystko powoduje, że dojazd do celu nie jest tak nużący, a czas mija szybko. Za bezpieczeństwo podróży odpowiada dwóch kierowców, którzy prowadzą na zmianę – to sprawia również, że dojazd jest szybki, ponieważ nie ma konieczności długotrwałych postojów.

Przednowek Efect-Bus – ceny przejazdów

Ceny biletów w Przednowek Efect-Bus są bardzo atrakcyjne i dodatkowo dla pasażerów przygotowano szeroką gamę różnych rabatów, dzięki którym można zapłacić za nie jeszcze mniej. Na szczególną uwagę zasługuje promocja 6 bilet za 1 złoty – w ramach Karty Stałego Klienta pasażer zbiera znaczki i może wtedy za 6 przejazd zapłacić tylko 1 złoty. Również można otrzymać dodatkowy rabat 5% za dokonanie zapłaty z góry przez internet. To możliwe, ponieważ firma przygotowała formularz do rezerwacji online – wystarczy tylko wpisać do niego swoje dane i dane dotyczące połączenia, a potem wybrać formę płatności. Dla podróżujących tam i z powrotem przygotowano 10% rabatu, a dla grup już od 3 osób przewidziano też specjalne obniżki cen.

Przednowek Tour – opinie

przednowek tour opinie logoPozytywnie opinie o Przednowek Tour potwierdzają wysoką jakość usług przewozowych tej firmy. To rozwiązanie skierowane do każdego, kto chciałby podróżować komfortowo oraz niedrogo, a przy tym także z odbiorem od drzwi i dojazdem do drzwi. Na uwagę zasługuje jeszcze możliwość rezerwacji biletów przez internet, co zajmuje zaledwie kilka minut. Dla firmy Przednowek Tour – opinie zawsze były bardzo ważne, dlatego też jej usługi są zawsze skoncentrowane na klientach. Gdy poszukujesz połączeń do Niemiec, Holandii, Belgii czy Szwajcarii, wtedy na pewno warto wziąć jej ofertę pod uwagę!